Greitos paskolos ir kreditai

Greitieji kreditai ir paskolos internetuIeškote greitos paskolos internetu? Šiu metu gauti greitą paskolą galima vos per penkioliką minučių, net neišeinant iš namų. Viskas ko reikia tai užpildyti prašymą internetu. Praėjusi vasarą daugumai paliko neišdildomų prisiminimų ir suteikė daugybę naujų draugų. Ne paslaptis, jog pasilinksminti mėgstantys jaunuoliai, dažnai užsimiršta ir neapskaičiuoja savo išlaidų, tada tam, kad linksmybės tęstusi tenka kreiptis dėl greitos paskolos gavimo.

Šiuo metu gauti greitą paskolą ar kreditą gali tik dirbantys asmenys. Taigi paprastai kreditai yra suteikiami juos tikrai grąžinti galintiems asmenimis. Pasiskolinti yra išties paprasta, tereikia turėti išmanųjį telefoną ar kitą prieigą prie interneto. Kreditai internetu yra lengviausias ir greičiausias būdas, bet tikrai ne vienintelis. Gauti paskolą galima ir loterijos perlas terminamuoles, Lietuvos pašto skyriuose (taip pat ir dalyje pay post kioskelių), o didžiuosiuose prekybos centruose galima rasti ir greitųjų kreditų bendrovių atstovybes. Neratai prekybos centruose, tokiuose kaip Akropolis įsikuria ir didesni klientų aptarnavimo poskyriai.

Dažniausiai greitos paskolos yra suteikiamos virtualioje erdvėje. Rinkos tyrimo specialistai tai aiškino tuo, kad skolintis mūsų visuomėnėje vis dar yra tabu. Taigi einant į prekybos ir pramogų centrus ar kitas žmonių gausiai lankomas vietas, potencialūs greitųjų kreditų gavėjai, jaučiasi nejaukiai. Šis psichologinis faktorius ir įtakojo tą faktą, kad greitos paskolos yra dažniausiai suteikiamos virtualioje erdvėje – internete.

Vartotojų elgsenos tyrimas byloja, kad paprastai greitus kreditus ima ganėtinai jauni žmonės. Tipinis greito kredito prašytojas yra neseniai darbą gavęs jaunuolis, kuris nenori laukti algos ir planuoja dabar ir čia įsigyti didesnį pirkinį ar nori linksmai praleisti laiką. Tam, kad jaunimas neatsakingai besielgdami nepakenktų patys sau, kreditoriai taiko pirmo kredito sumos lubas. Šias lubas bendrovės nusistato individualiai, bet dažniausiai yra neviršyjama vieno tūkstančio litų suma. Tokiu būtų kreditoriai apsidraudžia, kad žmogui negrąžinus pasiskolintų pinigų, nuostoliai bus minimalūs.

Pasiskolinti antrą kartą yra kur kas paprasčiau nei pirmąjį. Tuomet klientui tam, kad gauti greitą kreditą pakanka išsiųsti sms žinute ir per kelias minutes jau bus galima mėgautis papilnėjusia sąskaita. Taip yra dėl to, kad greitas kreditas antrą kartą yra suteikiamas jau pažįstant klientą. Žmogaus anketiniai duomenys yra išsaugoti bendrovės sistemoje. Kreditoriai mažiau rizikuoja ir gali skolinti daugiau ir dar greičiau.

Kiek daugiausiai galima pasiskolinti?

daug litųIš greitųjų kreditų bendrovių paprastai žmonės skolinasi nedideles sumas ir ganėtinai trumpam periodui. Dažniausiai apsiroboja terminu iki 30 dienų ir sumomis iki 2000 litų. Tačiau yra bendrovių kurios savo kliemtams siūlo ir 5-10 tūkstančių litų sumas. Natūralu, kad ir maksimalus paskolos grąžinimo laikotarpis tokiu atveju pailgėja. Galima pasiskolintus pinigus grąžinti per 6 ar net 24 mėnesius.

Iš bendro konteksto kiek išsiskiria Big Bank pasiūlymas. Šis bankas savo klientams siūlo paskolos iki 34 000 litų. O maksimalus paskolos grąžinomo laikotarpis gali būti net dešimt metų. Tai yra itin patrauklu mažesnias pajamas gaunantiems žmonėms, nes mėnesinės įmokos yra gerokai mažesnės nei komercinių bankų siūlomoms vartojimo paskoloms. Taip yra dėl to, kad komerciniuose bankuose paskolos yra suteikiamos iki 5 metų laikotarpiui (kalbama apie vartojimo paskolas). Nors galutiniam varijante Big Bank’ui ir yra sumokama didesnė pinigų suma, tačiau kiekvieną mėnesį tenka išsiskirti su daugiau kaip trečdaliu mažesnia periodine įmoka.