Į Angliją keliauja ne tik keliaviai, bet ir siuntos

Esame ES dalis ir daugelis mūsų turime giminaičių, draugų ar pažystamų kurie gyvena užsienyje. Tad kodėl mums nenuvykus jų aplankyti, pažiūrėti kaip jie isikūrė, kur darbuojasi ir šiaip į svečias šalis pažiūrėti ir savęs parodyti. Populiarios yra ir siuntos į Angliją bei iš jos.

Apsisprendėt? Važiuojat? Puiku!

Dabar Jums tereikia nuspręsti kaip visą tai įgyvendinti. Pirmiausiai pasiklausinėkite draugų , bičiulių gal jie jau keliavo į Londoną, tuomet kaip ir kokią pinigų sumą jiems ta kelionė kainavo. Aišku Jūs iškote kelionės už mažiausias sąnaudas, bet norite, kad ir kelionės kokybė būtų gera. Paprastai tūlas lietuvis naudojasi vežimo firmų paslaugomis. Jeigu nesudomino draugų pasiūlytos vežimo paslaugų įmonės, pamėginkite pasiieškoti internete. Pasirinkimas tikrai didžiulis. Dauguma vežimo firmų siūlo savo paslaugas. Tai kokybiškos, greitos, patogios ir už priimtiną kaina kelionės į Angliją. Jus veš nauji autobusai ir mikroautobusai kuriuose įrengta TV, DVD, oro kondicionieriai, reguliuojamos, patogios sėdynės. Jums kelionės tikslą padės pasiekti patikimi ir profesionalūs vairuotojai, kurie dar ir atsakys į visus Jums kilusius klausimus kelionės metu. Vairuotojas pasirūpins, kad Jūs savo tikslą pasiektumėte saugiai ir laiku. Bent jau taip teigia visos vežimo firmos savo tinklalapiuose.

ukKelionės metu visi keleiviai yra apdrausti, kas yra labai svarbu kelionėje. Vežama į daug Anglijos didesnių miestų ir mažesnių miestelių. Jeigu numatytame maršrute nera Jūsų kelionės tikslo, žiūrėkite koks artimiausias miestas iš kurio Jums bus patogu pasiekti reikiamą miestą pvz. traukiniu, lektuvu ar maršrutiniu autobusu. Tiksliai paskaičiuokite kelionės išlaidas, dalį pinigėlių atsidėkite nenumatytiems atvejams.

Dabar telieka tik išsirinkti labiausiai Jums patikusią vežimo firmą. Pirmiausia reikia žiūrėti, kad vežėjas būtų oficialus, suderinti važiavimo laiką, susimokėti kelionės išlaidas ir jau ruoštis kelionei.

Na o jeigu nuvykti neturite galimybės – ne bėda. Jūsų suruoštą siuntinuką taip pat pristatys patikimos vežėjų firmos. Siuntinukus, kaip ir dovanas gauti kiekvienam labai malonu, juolab, kad tai iš gimtosios Lietuvėlės. Rūkyti lašinukai ir skilandžiai, juoda lietuviška duona visada laukiama ant užsienyje gyvenančių tautiečių stalų. Galima siųsti daržo ir sodo gėrybes iš senelių sodo, juk savoje žemėje užaugintam obuolyje yra daugiausia vitaminų, kurių Jums tikrai reikia. O kur dar mamos virtos uogienės, marinuoti agurkėliai ir grybukai. Žodžiu galite siūsti viską, kas tik į galvą šauna. Ir galite nesijaudinti, produktai tikrai nesuges, nes bus pristatyti 5 dienų bėgyje.

Siuntas Lietuvoje ir Anglijoje vežėjai paims iš siuntėjo ir pristatys tiesiai gavėjui į namus. Kitaip tariant – nuo durų iki durų, bet kuriame Lietuvos kampelyje ar Anglijoje. Jums beliks tik laukti laimingų giminaičių padekų, ar patiems smaližiauti ir vaišinti kaimynus atsiūstomis gėrybėmis.

Dar turite kokių klausimų? Tuomet drąsiai skambinkit pasirinktam vežėjui – klauskite, tarkitės, derėkitės. Ir Jūs tikrai būsite patenkinti rezultatu. Malonios Jums kelionės ir neišdildomų įspūdžių!