Kuriame namų interjerą bei eksterjerą: kaip neįkliūti į mitų pinkles?

Ko gero, net nereikia sakyti, kad eksterjero bei interjero svarba yra labai didelė, todėl, jei dar tik galvojate apie jų kūrimą, teks įdėti nemažai darbo, kad gautumėte puikų rezultatą. Be to, šios dvi temos yra tokios plačios, kad jomis būtų galima ne tik kalbėti valandų valandas – tiek namų interjero, tiek eksterjero kūrimas neatsiejamas nuo tam tikrų mitų, kurie gali pakišti koją. Tačiau taip tikrai nenutiks tuo atveju, būsite susipažinę su šiais mitais iš anksto.

Dizainerio paslaugos – pernelyg brangus pasirinkimas

Bene vienas svarbiausių mitų, kurį norisi paneigti greičiausiai, yra susijęs su dizainerių paslaugomis. Neretai naujakuriai yra linkę galvoti, kad dizainerių paslaugos pernelyg daug kainuos, ir tai yra būtent tas akcentas, kurio sąskaitą būtų galima šiek tiek sutaupyti, kad veiksmų imasi patys. Vis dėlto, kaip rodo praktika, toks teiginys yra labiau mitas nei tikrovė, kadangi šį sprendimą priėmę žmonės neretai įgyvendina ypač klaidingus sprendimus, tad vėliau vis tiek tenka kreiptis į profesionalus. Pastarieji, turi ne tik pasiūlyti problemos sprendimo būdą, bet ir galvoti, kaip pakeisti esamą situaciją. Taigi, galima daryti išvadą, kad sprendimas nesikreipti į profesionalus dizainerius neretai kainuoja brangiau nei naudojimasis jų paslaugomis.

Langus ir durys galima montuoti savarankiškai

Pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris neatsiejamas nuo šios temos. Klaidinga manyti, kad langus ir duris verta montuoti patiems. Iš tiesų šis sprendimas ne tik nėra ekonomiškas (reikalauja labai daug laiko), bet ir gali tapti nuostolių priežastimi. Netinkami sumontuotos durys ar langai gali tarnauti kur kas trumpiau, tinkamai neatlikti savo funkcijos arba sukelti daug nepatogumų. Tokiu atveju telieka tik viena išeitis – rinktis profesionalias paslaugas. Na, o jei reikia profesionalių langų bei durų montavimo paslaugų, verta pagalvoti ir apie galimybę rinktis UAB Fenestrum siūlomas paslaugas.

Tos pačios rūšies plokštės tik visų patalpų apdailai

Dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti, jei norite išvengti klaidų, galinčių lemti nuostolius, yra susijęs su plokštėmis. Kad plokštės yra puikus pasirinkimas, apdailos sprendimų įgyvendinimui, tai žino daugelis, tačiau tik retas pagalvoja apie tai, skirtingos patalpoms reikėtų naudoti skirtingų rūšių plokštes. Pavyzdžiui, saunai skirtos plokštės tikrai netiks virtuvei ir atvirkščiai. Na, o ieškantiems kokybiškų įvairių rūšių plokščių, verta atkreipti dėmesį į Decopolis siūlomą pasirinkimą.

Virtuvė nėra ta vieta, kurioje telpa visi daiktai ir atliekami visi veiksmai

Dar vienas mitas yra susiję su virtuve. Įdomu tai, kad didelis dalis žmonių yra linkę manyti, kad būtent virtuvė yra ta namų vieta, kurioje turi būti sutalpinti visi įmanomi daiktai ir atlikti visi įmanomi darbai. Ir indai, ir maisto produktai, ir namų apyvokos reikmenys – viskas turi būti laikoma virtuvėje; ir valgio ruošimas, ir valgymas, ir svečių priėmimas; ir knygos skaitymas; ir darbas kompiuteriu – viskas taip pat turi būti atliekamas virtuvėje. Jei laikysitės šios nuomonės, jūsų namų virtuvė iš jaukiausios namų vietos netruks tapti chaoso erdve. Atminkite – virtuvė yra skirta tik valgio ruošimui bei jam skirtų įrankių laikymui.

Nesakykite ne sendintiems daiktams

Gyvuoja teiginys, neva sendintiems daiktams naujuose, dar dažais kvepiančiuose namuose yra tikrai ne vieta. Tačiau tai – iš tiesų klaidinga nuomone, kadangi sendinti daiktai gali padėti sukurti ypatingą, išskirtinė atmosferą, suteikti žavesio bei naujų spalvų. Tinkamai parinkti sendinti baldai pagyvins bet kurį namų interjerą.