SEO optimizavimo paslaugos

seoTeikiame kokybiškas SEO optimizavimo paslaugas. Siūlome platų įvairių seo paslaugų pasirinkimą bei kompleksines SEO paslaugas, bei garantuojama patekimą į Top 10 Google paieškos sistemoje. Kompleksinėms SEO paslaugoms suteikiame pinigų grąžinimo garantiją. Daugiau informacijas mūsų svetainėje http://www.semantic.lt/seo-paslaugos. Pasirinke mus – Jūs renkatės lyderius.

Mūsų siūlomos SEO paslaugos:

  • SEO straipsnių rašymas ir publikavimas privačiose svetainėse;
  • Atgalinių nuorodų tinklo kūrimas;
  • Blogų (SPAM) nuorodų atrinkimas ir pašalinimas;
  • Socialinių tinklų marketingas ir įmonės fanų „armijos“ auginimas’
  • Kompleksinės optimizavimo paieškos sistemoms paslaugos.

Kiek laiko tai užtrunka?

Priklausomai nuo raktinių žodžių konkurencingumo bei regiono, optimizavimo paieškos sistemoms paslaugos gali trukti nuo poros savaičių iki vienerių metų. Lietuvos rinkoje paprastai neprireikia daugiau kaip trijų mėnesių tam, kad pasiekti top 10 net ir pagal itin konkurencingus raktinius žodžius. Tikslesnį laiko tarpą mūsų specialistai jums galės įvardinti tik išanalizavus rinką, konkurentus bei jūsų jau turimą interneto svetainę.

Ar man reikės mokėti tik vieną kartą?

Tai priklausomai nuo konkurencijos ir pasirenkamo mokėjimo grafiko. Didesnės sumos gali būti skaidomos į periodinius mokėjimus iki 12 mėnesių laikotarpiu. Dar dažnai naudojama metodikai kuomet yra sumokamas 50 procentų avansas, o likusi suma tuomet kai būna pasiektas sutartas rezultatas. Žinoma klientui pageidaujant galima įvairūs, abi puses tenkinantys alternatyvus atsiskaitymo medeliai.

Ar ilgai laikysis pasiektos pozicijos?

Pozicijų korekcija gali įvykti dėl keletos objektyvių priežasčių. Viena dažniausių yra konkurėntų veikla. Jei Jūsų kolegos/konkurentai nesnaudžia ir samdo SEO specialistus, galimas dalykas, kad pozicijos pakis į neigiamą pusę. Antra dažnai pasitaikanti pozicijų korekcijos priežastis yra Google paieškos algoritmo pakeitimai, nuo kurio nei vienas nėra apsaugotas.

Bet Jūs dėl to galite ir nesirūpinti, nes visiems užsakantiems kompleksines SEO paslaugas mes garantuojama ne mažiau kaip 6 mėnesius top pozicijose ir visas išlaidas susijusias su galimomis korekcijomis prisiimame sau.

Seo paslaugos yra vienas iš pigiausių būdų pasiekti klientą. Reklamos specialistai vienbalsiai tvirtina, kad reklama internete yra vienas iš didžiausią grąžą duodančiu reklamos kanalų. Optimizavimas paieškos sistemoms taip pat gali būti priskiriamas prie reklamos internete, bet šis metodas leidžia jūsų lėšas naudoti dar objektyviau.